Disney Dovolená na Vánoce - kouzlo svátků v Walt Disney World Resort

Svátky ve Walt Disney World® Resort jsou oslavovány v pravé Disney módě a Disney dovolená na Vánoce je ideální dárek pro tuto zvláštní osobu, která chce zažít všechny slavnosti

Tato kouzelná doba roku je příjemná sama o sobě, ale hodí se do nějaké magické hry Disney a máte "ten nejkrásnější čas roku". Zde je rychlý vzorkování událostí během prázdnin v Walt Disney World® Resort: Magic Kingdom® Park - Velmi veselá vánoční párty Mickeyho - Tato speciální událost po hodinách je kouzelným časem, kdy Disney uzavře park s vybraným počtem hostů. I když je to "hard-ticket" událost, což znamená další náklady, stojí za to, že stojí za vstup do parku Magic Kingdom® několik hodin, s nízkými davy a mnoha speciálními akcemi a akcemi. Můžete si prohlédnout speciální prezentaci a ohňostroje, horkou čokoládu a sušenky jsou podávány bezplatně událost a nezapomeňte, že většina jízd je otevřena. Také je skvělý čas na to, abyste se ujali nějaké speciální představení, stejně jako jízdu na oblíbené jízdě s výrazně zkráceným časem čekání. Tato událost probíhá pouze na vybrané noci, takže Kontaktujte Disney pro podrobnosti.

Epcot® - svátky po celém světě a procesní svíčky - tento zábavní park oslavuje sezónu tím, že má mnoho zemí ve světové výstavě vystavuje své mnoho jedinečných svátků, příběhů a skvělých možností stravování

Také v Americkém zahradním divadle máte možnost naslouchat hostujícím vypravěčům, masovém sboru a plnému orchestru, protože představují procesní svíčku. Jedná se o speciální vyprávění vánočního příběhu a je velmi populární událostí. počkejte v řádku "pohotovostní", budete možná muset počkat až na 2-3 hodiny na sedačce v náročnějších nočních hodinách. Další možností, jak se podívat, je balík svíček pro procesní večeři za pevnou cenu (na základě zvolené restaurace ), můžete si vychutnat skvělé jídlo a na výstavě budete mít "prioritní posezení"

Tím se vám poměrně sníží doba vyčkávání, ale stále se budete chtít dostat do řádku "Večeře" alespoň 30-45 minut před výstavou.

Disney's Hollywood Studios (TM) - Osborne Family Spectacle of Dancing Lights - Ponořte se do radosti sezóny jako miliony blikajících, blikajících světel "tančí" na symfonii s vysokou energetickou dovolenou v Disney's Hollywood Studios (TM) Viz vířící kolotoče, jiskřivé sněhové vločky, nebeské anděly, majestátní stromy, blikající zvony, barevné věnce a Santa s jeho soby v nejvíce přesahujícím světelném displeji kdekoliv! Tato událost probíhá v blízkosti parku na ulicích "Streets of America". Je to velmi oblíbená událost a může být někdy přeplněná, ale každý má vždy dobrý pohled. Taneční část přehlídky se odehrává každých pár minut, takže se ujistěte, že zůstanete dostatečně dlouho, abyste viděli show. Také nedoporučuji snažil se stlačit Fantasmic! a Osborne Family Spectacle of Dancing Lights do jednoho večera Oba jsou tak skvělí, že byste jim měli dovolit víc nocí.

Disney's Animal Kingdom® zábavní park - Mickey's Jingle Jungle Parade - "Mickey's Jingle Jungle Parade" spojuje duch Disney's Animal Kingdom® Theme Park s duchem sezóny do svátku plné skoků, radosti a jive! Je to dobrá chvíle s Mickey, Minnie, Donaldem, Goofy, Chip 'n Dale a gang na přehlídce ve svém nejlepším svátku

To je hodně podobné pravidelné průvodu, nicméně, zábava změn na to pro prázdninové období stojí za prohlídku.

Jak můžete vidět, svátky ve Walt Disney World® Resort jsou skutečnou oslavou sezóny Tak, jak se vám tyto nádherné události líbí? S Disney dovolenou na Vánoce, samozřejmě! Začněte plánovat výlet Walt Disney World® pro tuto sezónu nebo příští, a nebudete zklamáni. Disney je ideálním místem pro "nejkrásnější období roku".

ohnostroje

Co třeba hledat při koupi LED žárovek 15.08.2019
Požární rizika nemají sezónu 15.08.2019
Disney Dovolená na Vánoce - kouzlo svátků v Walt Disney World Resort 15.08.2019
Jak mohou majitelé domů a podniků využít LED pasik světla 15.08.2019
Informace o bělení zubů 15.08.2019
Inman Aligner Léčba a kosmetická stomatologie 15.08.2019
Ohňostroj - skutečné tajemství diamantových šperků a zásnubních prstenů 15.08.2019
Jak získat bílé zuby doma bez zubaře! 15.08.2019
Intra Oral Dental Assistant Kariéra 15.08.2019
Odznaky na zakázku - moderní cesta k velkému úsměvu 15.08.2019
Informace o poruchách TMJ a obličejové bolesti 15.08.2019
Objevte efektivní prostředky pro bouřky - Psí obavy 15.08.2019
Vychutnejte si pobyt v Devon Holiday Cottages 15.08.2019
Ohňostroje, které vás vezmou v bouři 15.08.2019
4 časově testované způsoby, jak ušetřit na lékařské cestě do zahraničí 15.08.2019
Pomoc! Můj pes opět chybí - možnosti, jak udržet váš domácí mazlíček doma! 15.08.2019
Jak ušetřit spoustu peněz tím, že udržuje vaše auto správně 15.08.2019
Zajímavé nejčastější dotazy týkající se dospělých braků 15.08.2019