Intra Oral Dental Assistant Kariéra

Intra Oral Dental Assistant Kariéra

Máte zájem o zdravotní péči a zdravotní vědy? Obsessed with flossing? Programy zubního asistenta mohou být vaším lístem k odměňující se kariéře na zubní klinice.

Intra orální zubní asistenti (úroveň 1 a 2) pomáhají zubním lékařům při vyšetřování a léčbě pacientů a vykonávají jak klinické, tak administrativní funkce v obecných / kosmetických a kosmetických ordinacích.

Vzhledem k neustálému růstu počtu obyvatel, zvýšené preventivní péči o zuby a většímu zachování přirozených zubů staršími osobami se očekává, že zaměstnanost v tomto odvětví v příštím desetiletí vzroste o 36 procent. Předpokládá se, že se jedná o nejrychleji rostoucí povolání v tomto období. Stejně tak se neočekává, že by se tato zvýšená pracovní zátěž pro zubní lékaře snížila, což by zajistilo, že v nadcházejících letech bude vysoká poptávka po kvalifikovaných kandidátech.

Nejlepší vzdělávací programy pro tuto oblast kombinují komplexní teoretické učební cíle a praktické praktické školení, které zajistí, že absolventi budou technicky kvalifikovaní, aby pracovnímu prostředí poskytli špičkové klinické dovednosti. Studijní obory budou nejčastěji zahrnovat orientaci a terminologii zubního úřadu, anatomii a fyziologii hlavy a krku, morfologii zubů, přenosu onemocnění a orální patologii, zubní / lékařské mimořádné situace a farmakologii, preventivní stomatologii a výživu, komunikaci / psychologii, klinické předsednické procedury, zubní Radiografie (HARP) Léčivé umění, zákon o ochraně radiační ochrany Ontário, perorální chirurgie a endodoncie, ortodoncie a fixovaná prosthodontika, vyměnitelné protetiky / protetika a paradentologie a CPR / první pomoc.

Některé zubní asistentské školy také pomohou rozvíjet dovednosti potřebné pro hledání zaměstnání a dokonce budou obsahovat klinické pracovní stáže, které umožní absolventům získat praktické zkušenosti z praxe. Získání praktické zkušenosti z praxe je neocenitelným přínosem pro ty, kteří právě začínají, a nejen zlepší váš životopis, ale také vám pomohou poskytnout vám důvěru, aby se ponořili přímo do pracovní síly.

Zubní asistenti pracují 35 až 40 hodin pracovních týdnů v čistých, dobře osvětlených prostředích. Společné každodenní povinnosti absolventů těchto zubních asistenčních škol mohou zahrnovat: leštění zubů a klinické korunky a použití fluoridu a tmelu Předběžné otisky zubů pro diagnostické odlitky Výroba dočasných korunek a výplní Pomáhat zubnímu lékaři během vyšetření pacienta, kosmetických operací a složitějších procedur Příprava dentálních nástrojů a výplňových materiálů a zařízení Vzdělávání pacientů v oblasti ústní hygieny Užívání a vývoj rentgenových paprsků Záznam zubních procedur Příprava pacienta na zubní vyšetření Plánování jmenování pacienta Sterilizace a údržba přístroje Fakturace pacienta a základní účetnictví Práce s pojišťovnami pacientů A více

stomatologicke potreby

Co třeba hledat při koupi LED žárovek 15.08.2019
Požární rizika nemají sezónu 15.08.2019
Disney Dovolená na Vánoce - kouzlo svátků v Walt Disney World Resort 15.08.2019
Jak mohou majitelé domů a podniků využít LED pasik světla 15.08.2019
Informace o bělení zubů 15.08.2019
Inman Aligner Léčba a kosmetická stomatologie 15.08.2019
Ohňostroj - skutečné tajemství diamantových šperků a zásnubních prstenů 15.08.2019
Jak získat bílé zuby doma bez zubaře! 15.08.2019
Intra Oral Dental Assistant Kariéra 15.08.2019
Odznaky na zakázku - moderní cesta k velkému úsměvu 15.08.2019
Informace o poruchách TMJ a obličejové bolesti 15.08.2019
Objevte efektivní prostředky pro bouřky - Psí obavy 15.08.2019
Vychutnejte si pobyt v Devon Holiday Cottages 15.08.2019
Ohňostroje, které vás vezmou v bouři 15.08.2019
4 časově testované způsoby, jak ušetřit na lékařské cestě do zahraničí 15.08.2019
Pomoc! Můj pes opět chybí - možnosti, jak udržet váš domácí mazlíček doma! 15.08.2019
Jak ušetřit spoustu peněz tím, že udržuje vaše auto správně 15.08.2019
Zajímavé nejčastější dotazy týkající se dospělých braků 15.08.2019